TERAMO – komfort, elegancja, funkcjonalność

Kolekcja Teramo jest odpowiedzią na wyzwania naszych czasów. Łączy w sobie komfort przytulnego relaksu w strefie dziennej i wygodę odpoczynku nocnego.

Klienci chwalą sobie zastosowanie stelaża włoskiego. Mechanizm umożliwia proste otwieranie, które wymaga użycia niewielkiej siły. Materac wykonany jest z miękkiej, wysokoelastycznej pianki HR, a jego powierzchnia znajduje się wysoko nad podłogą – osoby starsze doceniają łatwość wstawania. Po rozłożeniu sofa przypomina komfortem spania pełnowymiarowe łóżko sypialniane.

Sofę Teramo można wyposażyć w mechanizm unoszenia – za pomocą łatwo dostępnych dźwigni można unieść sofę, opuszczając jednocześnie system czterech kółek. Pozwala to na bardzo lekkie i swobodne przemieszczanie sofy po podłodze, na przykład podczas sprzątania.

Kolekcja Teramo podkreśla indywidualny charakter wnętrza, a jej niewielkie rozmiary sofy są zaletą dla niewielkich salonów.

Teramo jest kolekcją modułową, która oprócz sof oferuje również możliwość indywidualnego komponowania zestawów narożnych, zawierających elektryczną funkcję relaks, pojemniki na pościel a nawet gniazda USB 5V.

Czytaj więcej >>